Informācija viesiem----------------------------

Studentu korporācija ”Fraternitas Livonica” aicina studentus uz viesu vakariem!

Šo vakaru gaitā studenti tiks iepazīstināti ar korporācijas mērķiem un sadzīves tradīcijām. Viesu vakari notiks Veru ielā 6, Rīgā, 2016. gada 11., 18. un 25. februārī, plkst. 19.30 (ierašanās no plkst. 19.00). Korporācijas nams atrodas Rīgas klusajā centrā - Veru ielā 6.

Sīkāku ēkas atrašanās vietu kartē, var aplūkot sadaļā kontakti.

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības par viesu vakariem un to apmeklējumu, Tu droši vari ar mums sazināties rakstot e-pastu uz livonica[pie]livonica.lv vai zvanot uz tālruņa numuru +371 29-37-27-48 (Jānis).Viesu vakaru sākums plkst. 19.30 (ierašanās no plkst. 19.00).

    Viesu vakari palīdzēs Tev saprast, vai korporācija ir tā vieta, kur Tu vēlies pavadīt savu brīvo laiku, vai Tavi mērķi un idejas sakrīt ar korporācijas ideāliem. Šo vakaru apmeklēšana viesiem neuzliek nekādus pienākumus - mūsu vakari notiks brīvā un draudzīgā gaisotnē, taču stingri ievērojot visas mūsu uzvedības normas, kā arī iekšējos noteikumus.

Ko man korporācija dos un vai man to vajag?

    Studentu korporācijas dzīve no malas var šķist nesaprotama tās savdabīgās formas dēļ, tādēļ viennozīmīgu atbildi par iestāšanos var dot noskaidrojot būtisko. Studentu korporācijas ir veidotas pēc bruņinieku ordeņa līdzības. Tās ir akadēmiskas mūža organizācijas ar savu filozofiju, kas vērsta uz personības attīstību. Korporācijas nav politiskas organizācijas, tās biedri ir brīvi politiskajos uzskatos.

Par korporācijas dzīvi var uzzināt ierodoties uz viesu vakariem, kur šīs lietas var izrunāt neformālākā gaisotnē.

Taču uz dažiem jautājumiem Tev vajadzētu zināt atbildes:

1) Vai vēlies iemācīties dzīvot aktīvu, intelektuāli saturīgu sabiedrisko dzīvi, iegūstot neierobežotu un krietnu draugu pulku visai dzīvei.
2) Vai tici, ka vienotībā un pārliecībā ir spēks, lai cīnītos ar visām dzīves likstām.
3) Vai esi mūsu uzticības vērts un gatavs iekļauties korporāciju vidē, apgūt vadības principus praksē.
4) Vai tici, ka krietno cilvēku laiks Latvijā ir tās tuvā nākotnē, un tu vēlies piedalīties savas dzīves un valsts dzīves sakārtošanā.

Ja vari atbildēt ar “jā”, tad sazinies ar mums pa rakstot e-pastu uz livonica[pie]livonica.lv vai zvanot uz tālruni 29-37-27-48 (Jānis). Viens vakars noteikti ir tā vērts, lai iegūtu savu subjektīvo viedokli par korporācijas dzīvi.

Formālo iestāšanos kārtību, ja būs interese, varēsi uzzināt uz vietas. Būt par studentu korporācijas biedru vai nē – tā ir Tava brīva izvēle.

Par korporācijas Fraternitas Livonica biedru var kļūt jebkurš krietns vismaz 18 gadus vecs students, kas mācās augstskolā, kurai ir tiesības piešķirt augstākos zinātniskos grādus. Fraternitas Livonica biedrs nevar būt par citas studentu korporācijas biedru.